Liepos 22 d., Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius ir Administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas lankėsi Škėvonių kapinėse, kur pagerbė ilgamečio Birštono savivaldybės mero ir Birštono garbės piliečio dr. Antano Serafino Zenkevičiaus (1935–2012) atminimą. Šiandien minimos antrosios dr. A. S. Zinkevičiaus mirimo metinės.
šiandien 08:25  Atmosfera darbe – svarbu
dublis.lt
Studijuoti į Europos Sąjungos šalių universitetus kasmet patraukia vis daugiau mūsų kraštiečių. Jaunuoliai, studijuojantieji Europos Sąjungos (ES) šalių ir Norvegijos, Islandijos, Lichtenšteino bei Šveicarijos aukštųjų mokyklų dieniniuose skyriuose, privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) yra draudžiami valstybės lėšomis, todėl jiems šių įmokų Lietuvoje mokėti nereikia. Tačiau išvykstant artimiausioje teritorinėje ligonių kasoje (TLK) svarbu susitvarkyti dokumentus ir išsiimti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK).
Liepos 04 d. 09:43  Studentės skrandyje - rašiklis
Liepos 19 d. 08:23   
nuotr. blogspot.com
Veidas gali labai daug papasakoti apie žmogų. Ir nors sakoma, kad akys yra sielos veidrodis, tačiau būtent veidas gali išduoti nuo kokių ligų kenčia kūnas.
Gegužės 13 d. 08:40  Žemaūgiai gyvena ilgiau
Gegužės 10 d. 08:41  Blogos emocijos kenkia grožiui
Vienai britų moksleivei buvo atlikti net keturi abortai jai dar nesulaukus šešiolikos. Ji yra viena iš daugiau nei 200 jaunesnių nei 16 metų mergaičių, kurioms per pastaruosius trejus metus buvo atlikti keli nėštumo nutraukimai, atskleidžia šokiruojantys Britanijos sveikatos departamento paskelbti duomenys.
Kraunama...
Populiariausios naujienos